Інтерфакс-Україна
21:07 28.11.2019

В Україні завершилися льотні випробування крилатої ракети Р-360 для комплексу "Нептун"

1 хв читати
В Україні завершилися льотні випробування крилатої ракети Р-360 для комплексу "Нептун"

В Україні успішно завершилися випробування крилатої ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ "Нептун", повідомив виданню Defense Express генеральний директор ДККБ "ЛУЧ" Олег Коростельов.

"Ми вперше пролетіли понад 250 км по заданому маршруту і висотах. Тобто можемо сказати, що сьогодні була завершена розробка літального апарату із заданими характеристиками", - сказав Коростельов, коментуючи проведення випробувань.

Під час наступного етапу випробувань будуть перевірятися бойові характеристики ракети, уточнив Коростельов.

Ракета Р-360 важить 870 кг, з яких бойова частина - 150 кг, і здатна подолати до 280 км зі швидкістю 900 км / год, рухаючись на висоті від 3 до 10 метрів над гребнем хвиль.

Комплекс "Нептун" забезпечує одночасний залп з 6 пускових установок з інтервалом від 3 до 5 секунд між пусками. Всього випускається до 24 ракет. Комплекс може розташовуватися на відстані до 25 км від берегової лінії, а час розгортання становить 15 хвилин.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Помічник сапера": новий інноваційний рівень безпеки для саперів"

Про пресконференцію на тему "XII Національний форум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави" - стратегічні цілі та очікування"

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація Індексу економічної безпеки 2025"

Мадяр показав, як Сили безпілотних систем рясно засіяли невелику ділянку фронту трупами російських солдат

Українці тепер можуть напряму допомагати військовим підрозділам - запущено систему "Підписка на військо"

Порошенко передає у війська 520 генераторів

Мадяр шукає операторів для створення "вибухових блокбастерів": набір до СБС набирає обертів

Про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Системна криза української влади. Чи є вихід?"

Про круглий стіл у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Duty of Care: що потрібно гуманітарним працівникам та волонтерам для безпеки"

Дискусія на тему "Глобалізація російсько-української війни"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА