Інтерфакс-Україна
08:38 02.10.2019

Італійські фермери попросили Помпео не вводити мита на сільгосппродукцію

1 хв читати
Італійські фермери попросили Помпео не вводити мита на сільгосппродукцію

Італійські фермери звернулися до держсекретаря США Майка Помпео, який прибув в республіку з візитом, з проханням не вводити мита на місцеву продукцію, повідомили у вівторок західні ЗМІ.

У Квіринальському палаці в Римі Помпео зустріли члени найбільшого сільськогосподарського союзу "Колдіретті", що тримали в руках плакати з гаслами "Не вбивайте італійську їжу" і "містер Помпео, ми друзі".

Вони також виставили пляшки з оливковою олією, пармську шинку і інші національні продукти під вивіскою "подарунок для Трампа".

Раніше італійська тележурналістка Аліче Мартінеллі вибігла на килимову доріжку до італійського прем'єр-міністра Джузеппе Конте і Помпео, щоб подарувати держсекретареві США сир місцевого виробництва. При врученні подарунка, вона просила "захистити італійську продукцію".

За даними ЗМІ, Помпео передав подарунок Конте відразу після того, як жінку вивели з приміщення.

Конте зі свого боку приніс Помпео вибачення за інцидент.

Візит Помпео в Італію почався у вівторок. Відомо, що він проведе зустріч з президентом Італії Серджіо Маттареллою і главою МЗС Луїджі Ді Майо. Держсекретар також відвідає регіон Абруццо, вихідцями з якого є його предки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український дім у Давосі 2026. Перший GovTech Day

Дискусія на тему "Карколомний початок року - в Україні і в світі"

Депутати Київради з "Євросолідарності" передають 300 газових пальників киянам та службам, які ліквідовують наслідки обстрілів

Пансіонати та інтернати в Києві забезпечені альтернативними джерелами живлення, водопостачанням, теплом і харчуванням - Кличко

Підсумки Національного конкурсу народного мистецтва "Поліська Казка"

Пресконференція керівництва всеукраїнської політичної партії "Сила нації" на тему "Корупція як вирок системі, а не випадковість: загроза національній безпеці України"

Кличко привіз допомогу від громади Києва та відвідав 13 підрозділів на Харківщині і Донбасі

Ми вже пройшли неймовірний шлях і вистоїмо

Пресконференція на тему "Успіхи і провали року: економіка, спротив росії, боротьба з корупцією, оцінка діяльності правоохоронних і силових структур, цифровізація"

Пресконференція на тему "Успіхи і провали року, мирні переговори, рейтинги, настрої"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА