Інтерфакс-Україна
06:55 14.02.2020

США висунули нові звинувачення проти китайської компанії Huawei

1 хв читати
США висунули нові звинувачення проти китайської компанії Huawei

США висунули два нові пункти звинувачень проти китайської компанії Huawei, пов'язаних із крадіжкою даних, повідомляє в четвер міністерство юстиції США.

Мін'юст США стверджує, що китайська компанія протягом десяти років шукала незаконні способи вивідати комерційні таємниці американських компаній "з метою розвитку власного бізнесу".

"Незаконно привласнена інтелектуальна власність містила інформацію про комерційну таємницю і роботи, захищені авторським правом, такі як вихідний код і (...) технологія тестування роботів", - йдеться в заяві.

Представник Huawei відкинув звинувачення американської влади.

"Законний порядок доступу до даних строго регламентований. Жоден співробітник Huawei не має права на доступ до мереж без явно вираженої згоди оператора мережі", - сказав він.

За його словами, доступ без дозволу оператора неможливий, і його отримання було б одразу ж виявлено.

У 2019 Вашингтон вніс Huawei до списку компаній, що представляють загрозу національній безпеці США, в зв'язку з чим для роботи з китайським виробником телекомунікаційного обладнання американським компаніям необхідно отримувати відповідні ліцензії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гендиректор "Укрпошти" сподівається на реалістичні рішення щодо оподаткування посилок

Кількість абонентів 5G у світі досягне 6,4 млрд у 2031 році - Ericsson

Пункти незламності відтепер зможуть мати інтернет через xPON або Starlink - перший віцепрем’єр

Кабмін пропонує встановити в Україні 7 січня Днем програміста

Уряд ухвалив постанову про можливість подання заяв на ліцензії у сфері грального бізнесу через портал "Дія"

"Укрпошта" та "Нова пошта" 24–25/12 працюватимуть без змін, 31 грудня — до 16:00-17:00, 1/01 – вихідний

"Фокстрот" запустив продажі на маркетплейсі "Алло"

Ощадбанк та IT-Enterprise розпочали проєкт впровадження єдиної цифрової системи рекрутингу й HR-аналітики

"Укрпошта" повідомила про можливі затримки доставки посилок на південь Одещини

"Нова пошта" повідомила про можливі затримки в доставці посилок у західній частині Одещини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА