07:31 28.06.2021

Збірна Бельгії перемогла Португалію і вийшла в чвертьфінал Євро-2020

1 хв читати

Футболісти збірної Бельгії завдали поразки національній команді Португалії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020.

Зустріч, що пройшла в Севільї, завершилася з рахунком 1:0 на користь Бельгії. На 42-й хвилині у складі команди гол провів Торган Азар.

Таким чином, збірна Бельгії, яка на Євро-2020 грала в одній групі з Росією і перемогла її з рахунком 3:0, вийшла в чвертьфінал. На цій стадії турніру вона зіграє з Італією.

Що стосується Португалії, яка виграла попередній чемпіонат Європи (у 2016 році), вона вибула з Євро-2020.

Євро-2020 проходить у 11 містах континенту.

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі