Інтерфакс-Україна
09:08 15.11.2013

Головний тренер збірної Франції не відчуває тиску напередодні матчу з Україною

1 хв читати

Головний тренер збірної Франції з футболу Дідьє Дешам не відчуває психологічного тиску напередодні матчу плей-офф відбіркового турніру Чемпіонату світу 2014 року проти України.

"Ніякого тиску немає, є хіба що певне емоційне збудження І я закликаю своїх гравців до спокою", - сказав він на передматчевій прес-конференції в четвер у Києві.

Д.Дешам зазначив, що завжди існує ймовірність поразки, але якщо боятися, тоді немає сенсу виходити на футбольне поле.

У свою чергу капітан і воротар збірної Франції Уго Льоріс звернув увагу на те, що українська команда сильна, насамперед, колективною грою. "Я не можу сказати, що ми боїмося когось у збірній України, але можна виділити таких футболістів, як Ярмоленко і Коноплянка, які дуже швидкі і володіють поставленими ударами", - сказав він.

У.Льоріс також вважає , що порівняно з Євро-2012 французька збірна змінилася, стала більш молодою і грає в більш командний футбол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА