13:12 19.05.2022

Конкурсний відбір до "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху" 17-22 липня у Празі

2 хв читати
Конкурсний відбір до "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху" 17-22 липня у Празі

До 31 травня 2022 року відбувається подання заявок на конкурсний відбір для участі у літній програмі "Школи жіночого лідерства в цифрову епоху" (School for Female Leadership in the Digital Age) для студенток, випускниць та тих, хто на початку своєї професійної кар'єри.

Після успішного другого випуску зимової програми "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху", яка пройшла в лютому 2022 року в Ніцці (Франція), Європейська академія лідерства (European Leadership Academy) Huawei оголошує, що наступна літня програма "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху" пройде з 17 до 22 липня 2022 року у Празі (Чехія).

Мова програми - англійська. Прийом заявок відкрито онлайн до 31 травня 2022 року. Реєстрація онлайн - на сайті European Leadership Academy https://www.europeanleadershipacademy.eu/

Незалежне журі відбере 29 учасників для безкоштовної стипендіальної програми, що складається з майстер-класів, командних проектів, активного навчання та культурного досвіду. Учасників буде відібрано від кожної з 27 держав-членів ЄС. Також буде одна учасниця з України та одна учасниця із країн Західних Балкан. Для учасниць конкурсного відбору з українським громадянством: учасниці можуть жити в Україні чи тимчасово перебувати в інших країнах.

Дізнайтесь більше:

- Програма "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху" – на сайті European Leadership Academy: https://www.europeanleadershipacademy.eu/

- Відеоогляд програми: https://youtu.be/R4hJauiEUwQ

- Враження учасниць зимової програми "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху" https://www.youtube.com/watch?v=yWd5E1fNvQw

- Відеозапис вебінара з анонсом літньої програми "Школи жіночого лідерства у цифрову епоху" https://youtu.be/RKKtsr2Sjes   

"Школа жіночого лідерства в цифрову епоху" підтверджує послідовну роботу компанії у сфері цифрової інклюзії, у тому числі для забезпечення ґендерної рівності. Ця програма спрямована на те, щоб разом створити світ, в якому жінки зможуть не лише брати участь у цифровій трансформації сьогодні, а й процвітати та бути лідерами змін у цифровому майбутньому.

Метою Huawei та "Школи лідерства в цифрову епоху" є визнання величезного потенціалу таланту жінок та проактивна підтримка та розширення можливостей дівчат, щоб вони могли бути лідерами технологічної революції.

У 2022 році на конкурсний відбір зимової школи "Школи лідерства в цифрову епоху" надійшло понад 2500 заявок від студенток та молодих спеціалісток з усієї Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА