13:10 11.12.2020

Ощадбанк видав малому бізнесу 1 млрд грн кредитів під мінімальні відсотки за партнерськими програмами

1 хв читати
Ощадбанк видав малому бізнесу 1 млрд грн кредитів під мінімальні відсотки за партнерськими програмами

Обсяг кредитів, наданих Ощадбанком представникам мікро-, малого та середнього бізнесу в рамках партнерських програм, досяг 1 млрд грн, а кількість партнерів – виробників і постачальників транспортної техніки та обладнання перевищила 200. Такі програми роблять кредити для клієнтів більш доступними – отримати позику можна за ставкою від 0,01% річних у гривні.

"Підприємці активно користуються партнерськими програмами Ощадбанку. Оскільки партнер бере на себе частину процентного навантаження, клієнт отримує кредит за зниженою відсотковою ставкою. Крім цього, сільськогосподарські підприємства можуть поєднувати таке кредитування з міжнародними та державними програмами підтримки бізнесу", –  зазначила Олена Гіль, в.о. директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Серед партнерів Ощаду – лідери вітчизняного і світового виробництва та продажу техніки, обладнання та продукції сільськогосподарського призначення, зокрема УКРАВІТ,  Kuhn, ТОВ "Техноторг", ТОВ "Політехніка", дилери техніки JOHN DEERE та Claas.

Більш детально про програму  розвитку підприємництва «Будуй своє», фінансування бізнесуагрокредити, партнерські програми та кредити від міжнародних установ  – на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за номером: 0 800 219 800.

Прес-служба Ощадбанку

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА