17:10 09.10.2023

Ексголова Рахункової палати Пацкан повідомив, що Вищий антикорупційний суд закрив справу проти нього

2 хв читати

Вищий антикорупційний суд закрив справу проти екс-голови Рахункової палати Валерія Пацкана, яку він називає політичною. Проте Пацкана не влаштовує формулювання "у звʼязку із закінченням строків давності", тому він подає апеляцію. Про це Валерій Пацкан повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні Вищий антикорупційний суд України поставив крапку в політичній справі проти мене. Єдине, суд вирішив закрити цю ганебну історію "у звʼязку із закінченням строків давності". Як то кажуть, ложечки знайшлися, але осад залишився. Тому скористаюся своїм правом на апеляцію, щоб ще раз довести: діяв і дію за законом", - повідомив Валерій Пацкан.

Пацкан зазначив, що кримінальна справа проти нього була ініційована та організована зацікавленими особами за для усунення його з посади голови Рахункової палати України. Вона була відкрита після того, як Пацкан не погодився припинити перевірку використання державних коштів низкою державних структур, наголосив він.

"Нагадаю, все почалося з того, що з деяких кабінетів почали надходити натяки припинити Рахунковою палатою перевірку ефективності використання коштів рядом державних структур під час війни. Отримавши з мого боку негативну відповідь, ініціатори пішли силовим шляхом. Кримінальну справу тримали "на гачку" доти, доки не дотисли мою відставку через парламент. Після політичне переслідування немало жодного сенсу. Тому справу і "відпустили" - підкреслив Валерій Пацкан.

Як відомо, Валерій Пацкан очолював Рахункову палату з 2018 по 2023 рік. Підозру у кримінальній справі йому повідомили у листопаді 2022 року стосовно подій 2017 року. Верховна Рада проголосувала за недовіру Валерію Пацкану лише з другої спроби - у квітні 2023 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС і Нідерланди запускають новий проєкт на EUR8 млн для посилення матеріально-технічного забезпечення МВС України

Ізраїль продовжить операцію в Газі до перемоги, навіть якщо на це знадобиться більше часу

Умєров про необхідність дозволу на удари американською зброєю вглиб РФ: Ми хочемо функціональних рішень, щоб захистити наші міста

Умєров: Ми вміємо і здатні перемагати, ми маємо план, але потрібно більше зброї

НАТО переймає на себе командні функції з військової допомоги Україні - Яценюк

Президент Чехії: Тимчасова окупація РФ українських територій не має стати на заваді інтеграції України в НАТО та ЄС

Майбутнє України в НАТО, запрошення надішлють, коли погодяться союзники і буде виконано умови - проєкт декларації саміту

Прем'єрка Данії: Потрібно надати Україні все необхідне не тільки для самозахисту, а й для перемоги над РФ

Угорщина не підтримає декларацію саміту НАТО без одноголосного рішення щодо членства України, а воно неможливе через ризик конфлікту з РФ - Сіярто

Прем'єр Естонії: Україні потрібно буде стати членом НАТО, якщо ми хочемо позбутися конфліктів і сірих зон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА