16:42 07.10.2021

"Слуга народу" поки що не визначилася, чи ініціюватиме складення Разумковим мандата, - Арахамія

2 хв читати
"Слуга народу" поки що не визначилася, чи ініціюватиме складення Разумковим мандата, - Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляє, що в політсилі поки що не ухвалили рішення, чи ініціюватимуть складення мандата народним депутатом Дмитром Разумковим після його відкликання з посади голови парламенту.

"Ми ще не знаємо. Юристи кажуть, що є підстави ... Побачимо, як Разумков працюватиме", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту в четвер.

Голова фракції зазначив, що таке питання на фракції поки що не розглядалося.

"Він каже, що працюватиме на благо виборців. Коли він ішов до Ради - це виборці "Слуги народу". Якщо він працюватиме на благо виборців "Слуги народу" - це одна річ, якщо навпаки - інша", - додав Арахамія.

"У нас є орган, який ухвалює такі рішення, – з'їзд партії. Ми плануємо з'їзд партії десь на середину листопада у зв'язку з моїми можливими кадровими пригодами ... Терміновий позачерговий з'їзд ми навряд чи скликатимемо. Але якщо на плановому з'їзді такі питання можуть ставити делегати, це нормально, будемо їх обговорювати, паралельно вивчимо практику, як думає ЦВК у цьому напрямі", - додав, у свою чергу, перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Він також наголосив, що це нестандартна ситуація.

Верховна Рада 7 жовтня відкликала Дмитра Разумкова з посади голови парламенту.

Разумков із травня по листопад 2019 року очолював політичну партію "Слуга народу", першим номером у списку якої був на дострокових парламентських виборах у 2019 році. Посаду спікера українського парламенту він обіймав з 29 серпня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на тлі загострення відносин з адміністрацією Трампа зріс до 68%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА