Інтерфакс-Україна
12:43 26.03.2021

Депутати зібрали необхідну кількість підписів за позачергове засідання Ради

1 хв читати
Депутати зібрали необхідну кількість підписів за позачергове засідання Ради

Народні депутати зібрали необхідну кількість підписів, щоб ініціювати проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради, повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Необхідну кількість підписів для того, щоб скликати позачергове засідання, зібрано. Найближчим часом вони будуть передані до апарату Ради", - сказала Кравчук у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому політик зазначила, що парламентарії пропонують розглянути шість питань під час цього позачергового засідання.

Насамперед депутати закликають Верховну Раду заслухати інформацію голів Служби безпеки України, Національної поліції та Державного бюро розслідувань щодо подій, які відбулися біля будівлі Офісу президента 20 березня, і ухвалити проект постанови №5295 про засудження цих подій.

Порядок денний також передбачає розгляд проектів постанов про дострокове припинення повноважень народних депутатів Олександра Скічка та Ігоря Колихаєва, а також про призначення позачергових виборів мера Харкова та шегинівського сільського голови у Львівській області.

Як повідомлялося, напередодні голова Верховної Ради Дмитро Разумков у програмі "Здорова політика" на Українському радіо поінформував, що попередньо у вівторок, 30 березня, може відбутися два позачергових пленарних засідання, одне з яких ініціює президент Володимир Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди та країни Північної Європи обговорили допомогу Україні – міністр оборони

Трамп: Війна між Росією та Україною – це війна Байдена, а не моя

Каллас: 17-й пакет санкцій для РФ Рада ЄС розгляне у травні

У Бундестазі призначили на 6 травня засідання, на якому можуть обрати Мерца канцлером

Євросоюз розширив санкційний список щодо Ірану за порушення прав людини

Економіка США перебуває на межі рецесії, але це не найгірше - інвестор-мільярдер Дейліо

Від початку квітня РФ застосувала проти України 2,8 тис. авіабомб, понад 1,4 тис. дронів, близько 60 ракет - Зеленський

Світові лідери засуджують ракетну атаку РФ на Суми

Трамп наголошує, що переговори щодо України йдуть добре, але настав час для практичних кроків - ЗМІ

НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА