Інтерфакс-Україна
12:46 18.03.2021

Рада поки що не планує змінювати графік роботи через суворий карантин у Києві - нардеп Верещук

1 хв читати
Рада поки що не планує змінювати графік роботи через суворий карантин у Києві - нардеп Верещук

Верховна Рада поки що не планує змінювати графік роботи у зв'язку з впровадженням суворих карантинних обмежень у Києві з 20 березня, повідомила журналістам народний депутат Ірина Верещук (фракція "Слуга народу").

"Щодо Верховної Ради, ми допрацьовуємо завтра останній день (пленарного тижня - ІФ) і потім - тиждень роботи у регіонах... Принаймні я знаю, що пан Разумков (голова Верховної Ради - ІФ) сказав, що нічого для нас поки що не змінюється", - зазначила Верещук під час брифінгу у четвер.

Як повідомлялося, 18 березня через стрімке поширення коронавірусу у столиці міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення з 20 березня впровадити суворі карантинні обмеження. Суворий карантин у Києві орієнтовно триватиме три тижні - до 9 квітня включно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА