Інтерфакс-Україна
12:47 02.06.2020

Серед 9 учасників співбесіди з міністром охорони здоров'я на посаду голови НСЗУ екс-голова служби та екс-депутат

2 хв читати
Серед 9 учасників співбесіди з міністром охорони здоров'я на посаду голови НСЗУ екс-голова служби та екс-депутат

Серед дев'яти учасників співбесіди з міністром охорони здоров'я на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) екс-голова НСЗУ Олег Петренко і депутат Верховної Ради VIII скликання Костянтин Яриніч.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в НСЗУ, у співбесіді у вівторок також візьмуть участь Оксана Сухорукова, Олександра Машкевич, Наталія Рябцева, Дмитро Черниш, Вікторія Мілютіна, Дмитро Самофалов і Сергій Красюк.

Як повідомлялося, за інформацією міністра охорони здоров'я Максима Степанова, дев'ять із 17 допущених до співбесіди учасників підтвердили участь у співбесіді на посаду голови НСЗУ, троє відмовилися, з проханням про зміну часу співбесіди звернулися чотири людини, одна не дала жодної відповіді.

Співбесіда відбудеться дистанційно в режимі відеоконференції на платформі Zoom.

Новий конкурс було оголошено після заяви міністра охорони здоров'я Максима Степанова про те, що за підсумками конкурсу на посаду голови НСЗУ, що відбувся на початку січня, переможця не було визначено. Перед цим троє фіналістів конкурсу на посаду голови НСЗУ, що відбувся у січні, пройшли співбесіду з міністром.

Конкурс на цю посаду відбувся на початку січня 2020 року. За підсумками двох етапів конкурсу найбільшу кількість балів набрали і були включені до шорт-листу т. в. о. голови НСЗУ Оксана Мовчан, за підсумками двох етапів набрала 11,73 бала, заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, яка набрала 11,33 бала і директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Андрій Віленський, який набрав 8,83 бала.

Команда НСЗУ закликала президента Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та голову Верховної Ради Дмитра Разумкова сприяти проведенню відкритого та прозорого конкурсу на голову НСЗУ і не допустити позаконкурсного призначення на цю посаду.

У свою чергу в посольстві США в Україні відзначили важливість того, щоб Національна служба здоров'я України (НСЗУ) залишалася незалежним органом, і повідомили про готовність продовжувати партнерство з урядом України для зміцнення незалежності таких інститутів, як НСЗУ.

Зі свого боку посольство Великої Британії заявило про підтримку другого етапу медреформи, незалежності НСЗУ і про готовність співпрацювати з урядом України, доки виконуються зобов'язання реформи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: Україні потрібні національна єдність у владі, компетентна і професійна переговорна делегація

До відома: про позачергове засідання Київської міської ради 8 квітня

Порошенко закликав Раду зібратися через вичерпання пакету військової допомоги від США

Сибіга: "Рамштайн" продовжуватиме існувати навіть за відсутності США

Сибіга на засіданні Ради Україна-НАТО закликав посилити тиск на Росію, низка держав оголосила про нові зобовʼязання та пакети допомоги

Стефанчук звинуватив співголову фракції "Європейська солідарності" Геращенко у розповсюдженні полуправди

Вирішення будь-яких торговельних спорів у рамках СОТ неможливе через блокування США – 1-й заступник глави МЗС

Заява на відрядження Порошенка в США була подана в Раду ще в лютому і спікер про це знав, заявляють в "Євросолідарності"

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА