Інтерфакс-Україна
16:17 19.11.2019

Порошенко 20-21 листопада має намір брати участь у конгресі ЄНП у Загребі

1 хв читати
Порошенко 20-21 листопада має намір брати участь у конгресі ЄНП у Загребі

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко 20-21 листопада 2019 року здійснить візит до Хорватії для участі у конгресі Європейської народної партії (ЄНП) на запрошення президента ЄНП Жозефа Доля.

Як повідомляється на офіційному сайті "Європейської солідарності" у вівторок, конгрес ЄНП у Загребі цього року "стане ключовою подією в розвитку Європейської народної партії як провідної політичної сили Європейського Союзу", під час якого планується обрати наступного президента ЄНП і керівництво партії.

"Це буде перша участь Петра Порошенка на чолі повноважної партійної делегації в роботі конгресу ЄНП після прийняття партії "Європейська солідарність" у коло цієї впливової політичної сім'ї", - йдеться у повідомленні.

У рамках візиту плануються двосторонні зустрічі Порошенка з вищим керівництвом ЄС і лідерами провідних держав-членів ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА