Інтерфакс-Україна
16:15 24.10.2019

У Генпрокуратурі не мають інформації про нібито підготовку підозри керівнику ОП Богдану

1 хв читати
У Генпрокуратурі не мають інформації про нібито підготовку підозри керівнику ОП Богдану

У Генеральній прокуратурі України не мають інформації про нібито підготовку повідомлення про підозру керівнику Офісу президента України Андрію Богдану.

"У нас немає такої інформації. Крім того, як ми зазначали раніше, ми не анонсуємо підозри та процесуальні або слідчі дії у кримінальних провадженнях", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Генпрокуратури в четвер, відповідаючи на запитання про те, чи дійсно Богдану готують підозру.

У прес-службі також наголосили, що вони проти використання органів прокуратури "як можливого інструменту у політичній боротьбі або для інформаційних провокацій після законного звільнення одного з прокурорів".

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на джерело в Генпрокуратурі про те, що Управління спеціальних розслідувань розглядає можливість вручення підозри керівнику Офісу президента Богдану в порушенні закону під час роботи в Кабінеті Міністрів часів Миколи Азарова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА