10:20 28.03.2019

Понад 30 високопоставлених представників Національного демінституту з 9 країн спостерігатимуть за виборами президента України

2 хв читати
Понад 30 високопоставлених представників Національного демінституту з 9 країн спостерігатимуть за виборами президента України

Національний демократичний інститут (НДІ) повідомляє про приїзд високопоставленої міжнародної делегації в складі 32 членів, які представляють дев'ять країн, яка спостерігатиме за виборами президента України 31 березня, а 1 квітня надасть свої попередні висновки на прес-конференції, йдеться в прес-релізі, що надійшов у розпорядження агентства "Інтерфакс-Україна" в четвер уранці.

"До складу делегації входять політичні лідери, дипломати, колишні обрані посадові особи та державні службовці, експерти з виборчих питань, серед яких: колишній посол США в Україні, виконавчий віце-президент Інституту миру США Вільям Тейлор; Дейм Одрі Гловер, глава Центру зовнішньої політики та колишній директор Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі; Біргітта Олссон, колишній міністр Швеції у справах Європейського Союзу, Лора Джуетт, директор програми регіону Євразії Національного демократичного інституту; Мері О’Хейген, директор Національного демократичного інституту в Україні", - йдеться в прес-релізі.

Делегація спиратиметься на роботу передвиборчої місії з оцінки НДІ, проведеної в листопаді, а також на висновки довгострокових аналітиків, котрі працюють в Україні з січня.

"Ці президентські вибори відбуваються у надзвичайно важливий для України час. Ми бачимо, що українські громадяни залишаються відданими демократичному та європейському майбутньому. Мирний і добре організований виборчий процес, що сприяє зміцненню довіри громадськості, наблизить країну до цих прагнень. Отже, важливо, щоб кожен із нас - міжнародне співтовариство й українці - міг сприяти цілісності виборчого процесу", - зазначив В.Тейлор.

Мета роботи делегації - продемонструвати тривалу підтримку міжнародним співтовариством демократичних процесів в Україні й дати об'єктивну оцінку виборчому процесу та політичному середовищу. Члени делегації зустрінуться з представниками політичних партій і виборчих штабів, державними службовцями, представниками громадянського суспільства, ЗМІ та міжнародною спільнотою в Києві та 13 областях України. В день виборів спостерігачі НДІ відвідають виборчі дільниці на відкритті, голосування, закриття і під час підрахунку голосів у деяких областях.

Їхні спостереження буде використано для підготовки попередньої заяви, яку буде представлено на прес-конференції 1 квітня.

НДІ є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює для посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. НДІ організовував міжнародні місії зі спостереження або оцінки в понад 65 країнах на більше ніж 135 виборах.

НДІ також підтримуватиме контакти з українськими національними моніторинговими групами та іншими міжнародними делегаціями зі спостереження протягом виборчого періоду. Робота цієї місії стала можливою завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА