07:44 09.03.2019

Реформування сектора безпеки і оборони - єдиний спосіб зупинити російську агресію

2 хв читати
Реформування сектора безпеки і оборони - єдиний спосіб зупинити російську агресію

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час своєї робочої поїздки в Вашингтоні зустрілась із в.о. помічника міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Кетрін Вілбаргер і заступником помічника міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Під час зустрічей сторони обговорили військову співпрацю двох країн, шляхи посилення обороноздатності України через здійснення реформ і введення додаткових санкцій проти Російської Федерації," - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті КМУ в п'ятницю ввечері.

І. Климпуш-Цинцадзе подякувала американським партнерам за надання фінансової підтримки для посилення обороноздатності України. Сторони окремо зупинилися на положеннях українського законодавства, яке надає Міноборони повноваження із закупівлі озброєння та військової техніки без посередників за кордоном.

"Фінансова допомога моїй країні зростає з кожним роком, і це дуже позитивний сигнал, який свідчить про солідарність США з українським народом. Ми робимо все можливе для виконання поставлених перед нами завдань, адже це повністю відповідає інтересам України", - зазначила віце-прем'єр-міністр.

Під час дискусій сторони також торкнулися теми військової агресії РФ у Керченській протоці і захоплення в полон 24 українських моряків і суден.

"Україна має право вільного проходу через Керченську протоку. Це наша територія. Ми ніколи не визнаємо російських претензій на неї і Азовське море. Надзвичайно важливою для України є рішуча відповідь на вчинений акт неповаги і порушення нашого суверенітету в Керченській протоці і введення додаткових санкцій проти РФ . Зараз відбувається "повзуча" анексія Чорного і Азовського морів з боку Росії, і ми повинні це зупинити", - підкреслила І. Климпуш-Цинцадзе.

Американська сторона, зі свого боку зазначила, що надання підтримки українському флоту і забезпечення військово-морської присутності НАТО в акваторії Чорного моря набувають особливого значення для США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів

Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ

РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов

Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА