Інтерфакс-Україна
07:12 03.10.2018

Комітет Ради схвалив законопроект, який дозволяє штрафувати ЗМІ за заперечення російської агресії

1 хв читати
Комітет Ради схвалив законопроект, який дозволяє штрафувати ЗМІ за заперечення російської агресії

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики підтримав на закритому позачерговому засіданні законопроект, який передбачає штрафи для ЗМІ за публікації фейкових новин і заперечення російської агресії.

"2 жовтня 2018 на своєму засіданні комітет підтримав положення проекту закону про внесення змін до закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо посилення інформаційної безпеки і протидії державі-агресору в інформаційній сфері (реєстр. № 9068)", - йдеться в повідомленні на сайті комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики у вівторок.

Відзначається, що комітет рекомендував Раді за результатами розгляду в першому читанні прийняти законопроект за основу.

Як повідомлялося, група народних депутатів підготувала законопроект, завдяки якому Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зможе штрафувати ЗМІ, які заперечують російську агресію і поширюють "фейкові" новини.

ОСТАННЄ

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

Порошенко оскаржує накладені санкції у Верховному суді

МЗС Китаю: США слід припинити використовувати максимальний тиск, погрози і шантаж

ЄС шукає способи продовжувати санкції проти РФ без згоди всіх країн союзу - ЗМІ

США знизили вимоги до України щодо повернення вартості наданої допомоги в угоді про мінерали - ЗМІ

Питання послаблення санкцій проти РФ не буде порушено до встановлення перемир’я – Держдеп США

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА