Інтерфакс-Україна
15:38 26.01.2018

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

2 хв читати
Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Українські політологи розходяться в думці щодо можливості та доцільності другого президентського терміну глави держави Петра Порошенка.

На прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко висловив переконання в тому, що П.Порошенко братиме участь у президентській кампанії. "Йому нікуди діватися, він обов'язково піде на другий термін", - сказав політолог.

"Для Порошенка просто немає виходу: він має, зобов'язаний йти на другий термін, тому що, загалом, потрібно зберегти і статки свої, і втікати, загалом, нікуди", - додав В.Небоженко, зазначивши, що для П.Порошенка важливо зберегти своє політичне майбутнє.

Він також висловив думку, що "буквально з весни він (П.Порошенко - ІФ) почне готуватися до другого терміну".

Водночас В.Небоженко зазначив, що "якщо за кілька місяців оточення президента Порошенка не відчує, що він готовий йти на другий термін... то вони почнуть шукати іншу людину, з якою можна працювати".

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що П.Порошенко не балотуватиметься на другий президентський термін. "Я не зовсім погоджуюся, що нинішній президент балотуватиметься на другий термін. Мені здається, ця обмовка, яка прозвучала в Давосі, що я ще подумаю... Зрозуміло, що він вагається", - сказав він.

"І не думаю, що наші західні друзі та партнери будуть в захваті від того, що він знову балотуватиметься на другий термін без відчутних шансів на перемогу", - додав В.Карасьов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА