Інтерфакс-Україна
15:55 07.11.2017

У Раді досі не призначено керівника апарату, - Геращенко

1 хв читати

Верховна Рада має вирішити кадрові питання не лише в керівництві державних органів влади, а й зайнятися всередині парламентськими кадровими питаннями, вважає перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Я вважаю, що фракції можуть домовитися і вийти на голосування щодо центральної виборчої комісії, запустити обрання нових представників ще однієї палати - ми маємо її оновити. Парламент також має вирішити і внутрішні кадрові питання", - сказала І.Геращенко журналістам у вівторок у Києві.

Вона назвала неприпустимим відсутність керівника апарату Верховної Ради. "Я не розумію, чому не можуть домовитися, обрати та призначити цю людину. Також неприпустимо, що у нас сьогодні стільки вакансій на посадах головних керівників комітету", - сказала перший віце-спікер.

"Тому парламенту потрібно зосередитися не лише на центральній виборчій комісії, не лише на призначення міністрів, а й на власних кадрових питаннях, які є головними для нормальної організації роботи парламенту", - заявила Геращенко.

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА