Інтерфакс-Україна
17:22 26.01.2017

Новий раунд переговорів України з Туреччиною щодо підписання угоди про ЗВТ відбудеться навесні

2 хв читати
Новий раунд переговорів України з Туреччиною щодо підписання угоди про ЗВТ відбудеться навесні

Наступний раунд переговорів України з Туреччиною з питання підписання угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) відбудеться навесні поточного року, повідомила на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська.

"Із турецькою переговорною командою відбулася відеоконференція. Буде ще одна найближчим часом. Ми очікуємо, що раунд переговорів у нас відбудеться навесні", - сказала вона.

За словами заступника міністра, останній раунд переговорів України з Ізраїлем із питання ЗВТ був інтенсивним. Сторони просунулися в частині погодження тексту угоди та в питанні тарифних переговорів.

"Якщо між минулим раундом і цим був великий проміжок часу, то наступні раунди плануватимемо у ближчій перспективі. Ми вестимемо переговори до того моменту, доки угода не буде вигідною Україні та не відповідатиме нашим інтересам", - зазначила Н.Микольська.

Вона повідомила, що в Національній експортній стратегії, над якою працює міністерство, буде визначено ринки, які мають найбільший потенціал зростання українського експорту. Саме ці країни відвідає МЕРТ та український бізнес із торговельними місіями.

"До цих країн належатимуть країни Європейського Союзу, наші сусіди, ті країни, з якими є угоди про зону вільної торгівлі, великі ринки - Китай, Індія, США. Торговельні місії роблять на запит українського бізнесу. Нині завершується опитування компаній, які є в базі експортерів, на тему, які країни їх цікавлять", - зазначила вона.

Як повідомлялося, четвертий раунд переговорів між Україною та Ізраїлем щодо ЗВТ відбувся в Києві 24-26 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА