Інтерфакс-Україна
13:19 08.11.2016

Американці в Україні вже проголосували за нового президента США

1 хв читати
Американці в Україні вже проголосували за нового президента США

Американці, які проживають або тимчасово перебувають на території України, вже здійснили своє виборче право на президентських виборах у США.

"Приблизно 8 тис. американців постійно проживають на території України, за оцінками консульського відділу. Водночас, з урахуванням тих, хто перебуває з тимчасовими поїздками, кількість американців одномоментно може досягати 16 тис. Але ті, хто приймає рішення проголосувати на території України, це вже зробили за допомогою пошти, як це зазвичай відбувається на американських виборах", - розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі американського посольства у вівторок.

У дипмісії також повідомили, що при посольстві не відкривають виборчих дільниць, а виборці голосують згідно з процедурою, затвердженою в кожному штаті індивідуально.

"Це залежить від правил, які встановлюють виборчі комісії у виборчих округах, які розташовані в США. При цьому в деяких штатах самі штати встановлюють тимчасові рамки, в деяких навіть на рівні округу це визначається", - зазначили в прес-службі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА