Інтерфакс-Україна
17:37 06.10.2016

Група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції і виступає за зміни шляхом законопроектів

2 хв читати
Група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції і виступає за зміни шляхом законопроектів

Стратегічна група радників з підтримки реформ в Україні напрацювала свої пропозиції щодо проведення головних змін у країні.

"Ми сконцентрувалися на пакеті реформ, і це наш продукт", - сказав співзасновник Стратегічної групи Лешек Бальцерович на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, в Україні потрібно прискорити реформи, оскільки через 2,5 року відбудуться президентські вибори. "І якщо цей пакет буде схвалений, тоді ефект з'явиться перед виборами. Ставки величезні, тому що в цьому році в Україні починається економічне зростання. Він поки що повільний і від проведення реформ у країні залежить, чи буде це зростання продовженой або прискорено", - наголосив він.

Л. Бальцерович зазначив, що сьогодні в Україні важливо продовжити реформи для зміцнення економічної стабільності, податкової системи, а також структурні реформи, приватизацію, дерегуляцію, деолігархізацію та інші.

У свою чергу інший співзасновник Стратегічної групи радників Іван Міклош додав, що група визначила, які головні цілі треба досягнути в Україні. "Дуже важливо поліпшити структуру та процедури в державному апараті. Одна з найбільш головних проблем – це відсутність належної співпраці парламенту і уряду для прискорення просування реформ", - сказав він.

За його словами, в 2015 році лише третина (37%) державних пропозицій через законопроекти були підтримані в парламенті. "Це необхідно змінити. Доки не буде більш ефективної підтримки законопроектів, неможливо прискорити реформи. Адже більшість реформ мають бути зроблені через нові законопроекти", - сказав І. Міклош.

Він також зазначив, що саме прискорення реформ є найефективнішим шляхом викорінення корупції в країні. "Йдеться про прискорення реформ як у лібералізації, дерегуляції та приватизації", - наголосив він.

За словами І. Міклоша, ситуація з макроекономічною стабільністю в Україні дуже тендітна і потрібно продовжувати вживати заходів у цьому напрямі, адже від цього залежить економічне зростання та поліпшення якості життя українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

В "Євросолідарності" стверджують, що Порошенку заблокували відрядження до США

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

Велика Британія запровадила санкції проти російського проєкту "Євразія", молдовського депутата і грузинських суддів

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА