Інтерфакс-Україна
18:34 23.06.2016

РФ офіційно отримала рішення суду про арешт $3 млрд "кредиту Януковича" - "Батьківщина"

2 хв читати

Російська Федерація в особі посольства РФ в Україні офіційно отримала рішення суду про арешт і заборону повернення $3 млрд російського кредиту, залученого 24 грудня 2013 року тодішнім президентом України Віктором Януковичем.

Як повідомила в четвер прес-служба партії ВО "Батьківщина" з посиланням на члена політради партії, голови ГО "Сила права" Андрія Сенченка, відповідне підтвердження надійшло до Голосіївського районного суду м.Києва у середу, 22 червня.

А.Сенченко нагадав, що 30 травня 2016 року Голосіївський райсуд задовольнив заяву вимушеної переселенки з Луганської області Ірини Веригіної про забезпечення позову до Російської Федерації. Суд наклав арешт на право вимоги за трастовим договором, яким у 2013 році було оформлено отримання $3 млрд російського кредиту, і заборонив здійснення будь-яких платежів, зокрема виплату відсотків за вказаним договором.

За словами А. Сенченка, термін апеляційного оскарження рішення закінчився, і воно набуло чинності.

"Гроші держави-агресора на підставі рішень судів будуть використані для компенсації збитків громадянам України, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України", - повідомив голова ГО "Сила права".

"Зокрема, належить виплатити компенсацію таким категоріям постраждалих: сім'ям загиблих військовослужбовців та цивільних осіб, військовослужбовцям і цивільним особам, які мають поранення і каліцтва, військовослужбовцям, що побували в полоні; цивільним особам, які побували в незаконному ув’язненні на окупованих територіях і в Російській Федерації; вимушеним переселенцям з окупованих територій Криму та Донбасу; громадянам, які втратили особисте майно", - сказано в повідомленні партії ВО "Батьківщина ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА