Інтерфакс-Україна
16:28 17.03.2016

Відносини Україна-ЄС-РФ обговорять на форумі у Брюсселі 18-19 березня

1 хв читати
Відносини Україна-ЄС-РФ обговорять на форумі у Брюсселі 18-19 березня

Глава МЗС України Павло Клімкін візьме участь у 11-му Брюссельському форумі на тему відносин між Україною, Росією і ЄС, який відбудеться 18-19 березня, поінформувала спікер МЗС України Мар'яна Беца.

"Планується участь глави зовнішньополітичного відомства на тему відносин між Україною, Росією і ЄС", - сказала М. Беца на брифінгу в четвер.

За його словами, ця тема є актуальною у зв'язку з проведенням нещодавно у рамках Ради ЄС із закордонних справ дискусії про відносини ЄС із РФ.

У рамках візиту в Брюссель заплановано проведення низки двосторонніх зустрічей міністра, зокрема з європейським комісаром з питань політики сусідства і переговорів щодо розширення Йоханнесом Ганом, віце-президентом Європейської комісії з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовичем, а також главами зовнішньополітичних відомств низки європейських країн.

Брюссельський форум проходить щорічно з метою формування нового трансатлантичного порядку денного, адаптованого до нових глобальних змін і загроз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА