Інтерфакс-Україна
15:38 15.02.2016

Голоси за відставку уряду Яценюка в парламенті є, заявляють у БПП

2 хв читати
Голоси за відставку уряду Яценюка в парламенті є, заявляють у БПП

У Верховній Раді України є голоси за відставку Кабінету Міністрів України Арсенія Яценюка, заявив народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

"226 (голосів за відставку Кабміну - ІФ), безумовно, є. Я думаю, БПП голосуватиме, буде голосувати "Самопоміч", буде голосувати "Батьківщина". У Радикальної партії не буде іншого виходу, як голосувати, буде голосувати "Воля народу" і думаю, що частина "Опозиційного блоку", яка орієнтована на Ахметова... буде голосувати за відставку", - заявив С. Лещенко журналістам у понеділок у Києві.

Відповідаючи на уточнювальне запитання агентства "Інтерфакс-Україна", скільки депутатів із фракції БПП готові підтримати відставку уряду, С. Лещенко сказав, що все залежить від президента України Петра Порошенка.

"Залежить від того, якщо є вказівка Порошенко, підтримувати, то буде підтримувати більшість фракції. Якщо такої вказівки не буде, то з доброї волі підтримуватимуть 30 людей", - вважає депутат.

Як повідомлялося, 11 лютого народний депутат від фракції "Самопоміч" Вікторія Войцицька, поінформувала, що фракція "Самопоміч" починає збір підписів про недовіру Кабінету Міністрів України.

У понеділок керівник Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що народні депутати його фракції поставлять підписи під проектом постанови про відставку уряду.

Також у Верховній Раді в понеділок, 15 лютого, зареєстровано проект постанови про відхилення звіту Кабінету Міністрів та визнання діяльності уряду незадовільною.

Звіт Кабінету міністрів в українському парламенті заплановано на вівторок, 16 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА