Інтерфакс-Україна
12:53 02.11.2015

Повістки принесли нардепам Новинському, Вілкулу і Королевській - Луценко у Facebook

1 хв читати
Повістки принесли нардепам Новинському, Вілкулу і Королевській - Луценко у Facebook

На засідання погоджувального Верховної Ради України представники правоохоронних органів принесли повістки для проведення слідчих дій народним депутатам фракції "Опозиційний блок" Вадиму Новинському, Олександру Вілкулу та Наталії Королевській, заявляє лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

Відповідаючи на запитання головного редактора радіо "Вести" Валерія Калниша в соцмережі Facebook, кому на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради принесли повістки, Ю.Луценко написав: "Новинському, Вілкулу, Королевській. Усі троє не з’являються на повістки за місцем проживання".

У свою чергу лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook заявив, що йому намагалися вручити повістку на допит на засіданні погоджувальної ради. "На засіданні погоджувальної ради прийшов слідчий Генпрокуратури і з дозволу Гройсмана намагався вручити повістки на допит депутатам, зокрема й мені", - повідомив він.

О. Ляшко зазначив, що нині перебуває у Вищому адміністративному суді у справі однопартійця Ігоря Мосійчука.

Як повідомлялося, начальник відділу Головного слідчого управління МВС України Василь Сміх, отримавши слово на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради в понеділок, заявив, що приніс повістку для виклику депутата на слідчі дії, назвавши лише прізвище В. Новинського. Спікер Володимир Гройсман заявив, що такої людини в залі немає, позбавив слова і попросив залишити залу засідань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стати представником ЄС на переговорах з РФ не може людина, яка походить із великої країни Євросоюзу, вважає Мелоні

Рютте говорить, що в НАТО відомо про підтримку Китаєм РФ у війні проти України, але не коментує підготовку російських військових

Ормузька протока не входить до зони відповідальності НАТО, проте альянс готовий надати допомогу там у разі потреби – Рютте

Рютте: головним результатом саміту в Анкарі для України буде "залізна відданість" союзників подальшій підтримці

Британський прем'єр назвав інцидент у Ла-Манші за участю російського військового корабля безрозсудним

Німеччина готова брати участь у гарантуванні безпеки Ормузької протоки – Мерц

Сибіга: ми вітаємо сильну заяву G7 з новими кроками на підтримку України та посилення тиску на Росію

Країни G7 збільшать потужності ППО та далекобійної зброї, готові передати ліцензії на виробництво зброї в Україні – заява

Раді пропонують посилити підслідність НАБУ та САП

Зеленський: з Абрамовичем був конкретний та специфічний діалог, він зрозумів нашу позицію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА