Інтерфакс-Україна
12:34 24.10.2015

У двох містах Донецької області залишається напруженою ситуація з проведенням місцевих виборів - Жебрівський

2 хв читати
У двох містах Донецької області залишається напруженою ситуація з проведенням місцевих виборів - Жебрівський

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ОВЦА) Павло Жебрівський заявляє, що у двох містах підконтрольної Києву Донецької області - в Красноармійську та Маріуполі залишається напруженою ситуація з проведенням виборів до місцевих органів влади.

"У Красноармійську пізно вночі в п'ятницю ухвалено рішення про передрукування бюлетенів, оскільки з 12 партій, які беруть участь у виборах міськради, в 10 назвах допущено помилку. Вони ухвалили рішення передруковувати бюлетені в якомусь ФОП у Краматорську. Ми перевіряємо ситуацію", - сказав П.Жебрівський в ефірі телеканалу "112-Україна" в суботу.

За його словами, також ситуація залишається напруженою в Маріуполі, де вчора ЦВК заборонила тервиборчкому передруковувати бюлетені.

"О 9:00 мала зібратися теркомісія, однак вони там посварилися. Однією з умов був переїзд теркомісії з будівлі "Метінвесту" в комунальне приміщення, однак це рішення не пройшло і об 11:00 мало розпочатися ще одне засідання", - сказав П.Жебрівський.

Він також зазначив, що в області не спостерігається особливих порушення "дня тиші" з боку партій і кандидатів.

У свою чергу, як повідомляє місцеве видання "Маріупольські новини", на засіданні Маріупольської виборчої комісії о9:00 сталася бійка.

"Так, одному з нових членів партії не дали скласти присягу, оскільки, за словами присутніх, він не мав на це права. На місце події знову викликали наряд міліції. Наразі правоохоронці встановлюють обставини події та складають акти", - повідомляє видання.

У прес-службі міськуправління міліції повідомили, що о 09:45 надійшло повідомлення від секретаря Маріупольської міської виборчої комісії про те, що їй погрожують фізичною розправою кандидати в депутати від різних партій. На місце виїхала слідчо-оперативна група Іллічівського РВ Маріупольського МУ. Правоохоронці проводять перевірку цього повідомлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА