Інтерфакс-Україна
10:47 17.06.2015

Робота над безвізовим режимом має бути пріоритетом роботи всіх гілок влади – Порошенко

2 хв читати
Робота над безвізовим режимом має бути пріоритетом роботи всіх гілок влади – Порошенко

Президент України Петро Порошенко під час наради щодо виконання Україною вимог для введення Європейським Союзом безвізового режиму для українських громадян порушив завдання до 17 серпня підготувати оновлений звіт про виконання рекомендацій Єврокомісії, повідомляє прес-служба президента.

Президент наголосив, що робота над безвізовим режимом має бути пріоритетом роботи всіх гілок влади. "Завдання, що постають перед нами, які записані в план, є абсолютно чіткими і конкретними", - наголосив глава держави.

"Виконання плану вимагає чіткої і злагодженої роботи уряду, Верховної Ради, профільних відомств і РНБО, особливо в ухваленні та впровадженні низки законів. Президент наголосив, що левову частку цих питань можна вирішити ще під час цієї сесії парламенту", - йдеться в повідомленні.

За словами П. Порошенка, необхідно звернути увагу на пріоритетність вирішення таких питань: створення моделей первинної ідентифікації фізичних осіб та інтегрованого управління кордоном, що передбачає включення пунктів пропуску до бази даних Інтерполу, комплексне вирішення питання поліпшення умов мігрантів і біженців та вироблення єдиного підходу до реформування системи правоохоронних органів. Президент висловив сподівання, що вже цього тижня Верховна Рада ухвалить низку законів щодо змін до закону про прокуратуру, закони про національну поліцію та реформування правоохоронних органів.

"Просив би разом із СБУ максимально приділити увагу впровадженню нормативно-правового регулювання у сфері захисту свідків", - сказав П. Порошенко, звертаючись до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Президент зазначив, що ця система зокрема необхідна для ефективної роботи Національного антикорупційного бюро.

Як повідомляє прес-служба, глава держави поставив завдання максимально швидко запустити роботу Національного антикорупційного бюро, Національного агентства з запобіганню корупції, спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Президент також позитивно оцінив звільнення голови Державної міграційної служби, відзначивши, що найближчим часом буде призначений досвідчений фахівець. Глава держави очікує стратегічного бачення розвитку державної міграційної політики, а також посилення функціональних можливостей Державної міграційної служби у сфері виявлення та протидії нелегальній міграції та ефективного співробітництва з профільними відомствами держав-членів ЄС.

У нараді також взяли участь прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, заступник голови АПУ Дмитро Шимків, керівник прикордонної служби Віктор Назаренко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр юстиції Павло Петренко, міністр соціальної політики Павло Розенко, заступники міністрів і генерального прокурора, голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

Велика Британія запровадила санкції проти російського проєкту "Євразія", молдовського депутата і грузинських суддів

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА