Інтерфакс-Україна
16:53 18.05.2015

Порошенко виступає за розробку дорожньої карти розвитку національної автономії кримськотатарського народу

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко вважає за необхідне розробити дорожню карту розвитку національної автономії кримськотатарського народу.

"Нам треба подумати про майбутнє, коли окупований півострів повернеться в лоно України. Слід розробити дорожню карту розвитку національної автономії кримськотатарського народу, яка насправді була потрібна ще на початку 90-х. Втрачені можливості тіснішої співпраці з кримськими татарами, зневаження їхнього бачення облаштування Криму дорого коштували Україні", - заявив глава держави, виступаючи на вечері-реквіємі з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та 71-ої річниці депортації в Києві в понеділок.

За словами П.Порошенка, кримські татари довели всьому світу, що непереможний той народ, який "бореться за правду і справедливість, за право жити на своїй землі, розмовляти своєю мовою та молитися своєму богові".

"Я пишаюся мужністю синів і дочок кримськотатарського народу, які свого часу, іноді в нелюдських умовах, зберегли національну ідентичність і вірність батьківським традиціям. Я висловлюю глибоку повагу тим кримським татарам, які сьогодні не підкорилися агресорові і борються за наш спільний дім, за наше спільне європейське майбутнє", - наголосив П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА