Інтерфакс-Україна
15:24 03.04.2015

Порошенко оновив положення про Раду представників кримськотатарського народу і призначив його главою Чубарова

2 хв читати
Порошенко оновив положення про Раду представників кримськотатарського народу і призначив його главою Чубарова

Президент України Петро Порошенко вніс зміни до Положення про Раду представників кримськотатарського народу, і призначив головою Ради голову Меджлісу кримськотатарського народу головою Ради представників кримськотатарського народу.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, відповідні укази №№194/2015 "Питання Ради представників кримськотатарського народу" і 195/2015 "Про призначення Р. Чубарова головою Ради представників кримськотатарського народу" президент підписав у п'ятницю.

Відповідно до внесених змін до Положення про Раду, Раду очолює голова, який призначається і звільняється від виконання обов'язків президентом України. При цьому головою Ради призначається голова Меджлісу кримськотатарського народу. Голова Ради затверджує особовий склад Ради та вносить до нього зміни, а також здійснює керівництво діяльністю Ради; голова та інші члени Ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Місцем роботи ВР визначено м. Київ. Організаційно-технічне та інше забезпечення його діяльності здійснюватиме Державне управління справами в межах компетенції.

Першу редакцію Положення було затверджено ще у 2000 році. Зміни, внесені в 2010 році, згідно з указом анулюються.

Р. Чубаров найближчим часом може стати народним депутатом України. На позачергових парламентських виборах у 2014 році він балотувався за списком партії "Блок Петра Порошенко" під №66, але не пройшов до Верховної Ради України VIII скликання.

Водночас, Степан Барна, що пройшов до парламенту, №65 у списку "Блоку Порошенко" згідно з указом президента від 2 квітня, призначений головою Тернопільської обласної державної адміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас вважає найдієвішим із майбутнього пакета санкцій ЄС щодо РФ зниження стелі цін на нафту

Спроба Зеленського схилити Трампа на свій бік провалюється

В "Євросолідарності" застерігають від двосторонніх перемовин з РФ за результатами розмови Трампа з Путіним

Нардеп Сірко: Трамп фактично відмовився від України

Розмова Трампа та Путіна не наблизила потенційний мир – нардеп Фріз

Європейські лідери бояться, що Трамп відмовляється від дипломатичних зусиль

15 країн Європи виступили з ініціативою залучити країни БРІКС до врегулювання війни в Україні

Трамп дав зрозуміти європейським лідерам після розмови з Путіним, що не тиснутиме на Москву – ЗМІ

Зеленський обговорив з президентом Фінляндії Стуббом посилення санкційного тиску на РФ

Діалог між Трампом і Путіним не вплинув на ситуацію - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА