Інтерфакс-Україна
10:41 05.09.2014

Усі країни-учасниці саміту НАТО наповнюватимуть трастові фонди, присвячені українській безпеці, - Порошенко

1 хв читати
Усі країни-учасниці саміту НАТО наповнюватимуть трастові фонди, присвячені українській безпеці, - Порошенко

Україна вдячна країнам-членам і партнерам НАТО за підтримку, надану в питанні захисту її суверенітету, територіальної цілісності та незалежності, заявляє президент Петро Порошенко.

"Хотів подякувати усім країнам-учасникам сьогоднішнього саміту за дуже потужну підтримку, в тому числі й фінансову, яку вони сьогодні задекларували, взявши на себе зобов’язання щодо наповнення чотирьох трастових фондів, які в першу чергу присвячені важливим напрямкам української безпеки", - заявив він на прес-конференції за результатами засідання комісії Україна-НАТО, повідомляє прес-служба глави Української держави.

П.Порошенко зазначив, що конкретні країни взяли на себе відповідальність за координацію цих фондів і всі без винятку учасники саміту НАТО взяли на себе зобов'язання щодо їх наповнення.

"Фактично кожна країна констатувала результат наших двосторонніх консультацій щодо допомоги Україні", - констатував президент.

За його словами, йдеться насамперед про допомогу у військово-технічній співпраці, надання летальної та нелетальної, високоточної зброї. Крім того, окремі країни взяли на себе забезпечення лікування та реабілітації поранених українських військових, постачання медичного обладнання та ліків, повідомив президент України.

"Сфера нашої співпраці на двосторонньому рівні з країнами-членами Альянсу є надзвичайно широкою", - резюмував глава держави, висловивши переконання, що слова про заохочення двосторонньої співпраці, зокрема у військово-технічній сфері, будуть у фінальній резолюції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА