Інтерфакс-Україна
16:34 07.07.2014

Ситуацію на сході України лише військовим шляхом не вирішити, вважає глава МЗС ФРН

1 хв читати
Ситуацію на сході України лише військовим шляхом не вирішити, вважає глава МЗС ФРН

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що лише військовим шляхом вирішити ситуацію в Україні не вдасться.

"Вчора в Києві все-таки відбулася зустріч контактної групи. Представники України, Росії та ОБСЄ разом сиділи за одним столом. Як ми дізналися, що це були надзвичайно важкі переговори. Однак я скажу: навіть якщо ситуація в східній Україні змінилася на користь українських органів безпеки, чисто військового вирішення конфлікту не буде, оскільки більшість сепаратистів тепер значно зміцнилися в Донецьку", - цитує слова німецького міністра посольство Німеччини в Києві.

Згідно з інформацією, на думку Франка-Вальтера Штайнмайєра, всі сторони мають йти шляхом дотримання берлінських домовленостей, тобто продовжити діалог у рамках тристоронньої контактної групи із врегулюванню ситуації для того, щоб досягти згоди щодо припинення вогню.

"Для заспокоєння ситуації, має бути виконаний цей необхідний крок, перш ніж можна буде думати про політичні рішення", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА