Інтерфакс-Україна
18:37 28.05.2025

Штайнмаєр у Берліні проводить зустріч з Зеленським

1 хв читати

Розпочалася офіційна церемонія зустрічі президента України Володимира Зеленського та федерального президента Німеччини Франк-Вальтера Штайнмаєра, повідомила в середу речниця бундеспрезидента.

"Німеччина твердо стоїть на боці України! Несправедливість не повинна перемогти. Мир і свобода в Європі вимагають, щоб ми продовжували підтримувати Україну. Президенти обмінялися думками щодо військової ситуації та поточних зусиль щодо досягнення припинення вогню. Федеральний президент підтверджує, що Німеччина підтримує вступ України до ЄС", - написала вона в соцмережі Х.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА