Інтерфакс-Україна
12:28 17.02.2014

Кличко на зустрічі з Меркель порушить питання введення персональних санкцій стосовно українських чиновників

1 хв читати
Кличко на зустрічі з Меркель порушить питання введення персональних санкцій стосовно українських чиновників

Лідер парламентської фракції "УДАР" Віталій Кличко на зустрічі з канцлером Федеративної Республіки Німеччина Ангелою Меркель має намір порушити питання щодо введення санкцій стосовно українських чиновників.

"Так, я проситиму санкції, які Європейський Союз може застосовувати до людей, які порушують права, які є представниками сьогоднішньої влади та бізнес яких знаходиться за кордоном. Вони часто їздять за кордон. Візові обмеження також є санкціями, замороження рахунків - це санкція. І на цю тему я також говоритиму з Ангелою Меркель", - сказав він журналістам після засідання погоджувальної ради в Києві в понеділок.

Як повідомлялося, 14 лютого в "Батьківщині" повідомили, що лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк та лідер партії "УДАР" Віталій Кличко 17 лютого у Берліні проведуть зустріч із федеральним канцлером Німеччини, лідером ХДС Ангелою Меркель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА