Інтерфакс-Україна
12:16 15.01.2014

Засідання ВР у середу завершено. Лідери фракцій і керівництво парламенту продовжують консультації

1 хв читати
Засідання ВР у середу завершено. Лідери фракцій і керівництво парламенту продовжують консультації

Голова Верховної Ради Володимир Рибак закрив пленарне засідання в середу.

"Я запрошую вас завтра до сесійної зали о 10.00", - сказав В.Рибак.

Він нагадав, що в четвер згідно з ухваленою постановою парламент має розглянути проект закону про держбюджет на 2014 рік.

Спікер також наголосив, що "керівництво Верховної Ради України та керівники фракцій продовжуватимуть переговори щодо погодження тих питань, з яких є розбіжності".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА