Інтерфакс-Україна
15:24 14.12.2013

До Києва стягнуто спецтехніку для локалізації НС, яку можуть використовувати проти учасників Євромайдану - опозиція

1 хв читати

У столицю України з областей доставили спеціальну техніку для локалізації надзвичайних ситуацій, стверджує народний депутат України Анатолій Гриценко (фракція "Батьківщина").

"Підтверджую, справді підлеглий П.Лебедєву (міністр оборони Павло Лебедєв - ІФ) особовий склад ДСНС (Держслужба з надзвичайних ситуацій - ІФ) зі спеціальною технікою, призначення якої - локалізація надзвичайних ситуацій - вже в Києві. Ми їх бачили. Вони протидіяли Майдану (в ніч з 10 на 11 грудня - ІФ)", - заявив А.Гриценко на брифінгу в прес-центрі штабу національного опору в суботу в Києві.

За словами А.Гриценка, штаб національного опору відстежує "всі переміщення силових структур і має достовірну інформацію".

Депутат вважає, що за цим сценарієм стоїть секретар РНБО Андрій Клюєв.

"Головний ідеолог і організатор всіх цих провокацій вже відомий - Клюєв Андрій Петрович, секретар РНБО, структура, яка має локалізувати загрози, а вона створює загрози", - зазначив народний депутат.

.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА