Інтерфакс-Україна
16:11 29.07.2025

Дистриб’ютор корейської спецтехніки KCP "Авто-Регіон" планує до 2026 р. продати в Україні щонаймеше 10 од. техніки

3 хв читати
Дистриб’ютор корейської спецтехніки KCP "Авто-Регіон" планує до 2026 р. продати в Україні щонаймеше 10 од. техніки

Компанія "Авто-Регіон" (Київська обл.), постачальник та виробник спецтехніки, вантажного транспорту та автобусів, уклала дистриб’юторську угоду з південнокорейським виробником спецтехніки KCP (Korean Concrete Pump) і відтепер офіційно представляє бренд на українському ринку.

Згідно із пресрелізом компанії у вівторок, особливу актуальність для України мають автобетононасоси KCP, які використовуються під час відновлення інфраструктури – будівництві метро, житла і промислових об’єктів.

За інформацією КСР, вона є одним з світових лідерів у виробництві цієї техніки, яка оснащена сучасними гідравлічними системами, регульованою коробкою відбору потужності, керується як із кабіни, так і дистанційно.

"Автобетононасоси KCP - це високотехнологічна, складна й дорога спецтехніка. Ціни за одиницю стартують від 18 млн грн. Сьогодні ми бачимо стабільне зростання інтересу до таких машин – у зв’язку з відновленням житлового будівництва та розвитком інфраструктурних проєктів", - розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі "Авто-Регіону".

Дистриб’юторська угода, крім автобетононасосів, охоплює також автокрани, комунальну техніку та пожежні машини, що розширює пропозицію для муніципалітетів і будівельних компаній.

Пресслужба зазначила агентству, що сказати про прогнози продажів наразі складно, адже компанія лише почала аналізувати ринок, але повідомили, що до кінця року планують реалізувати в Україні щонайменше 10 од. техніки.

"Серед конкурентів на ринку присутні китайські бренди, зокрема SANY та XCMG, а також техніка італійської CIFA та німецького виробництва Liebherr. Проте, з огляду на стратегічний характер використання машин, зокрема для військових потреб, питання походження техніки часто стає принциповим. Китайське походження викликає сумніви у частини українських покупців, особливо коли йдеться про використання на військових чи державних об'єктах", - пояснила пресслужба.

Водночас переваги техніки KCP – інтелектуальні системи управління, висока точність подачі бетону, стабільність роботи на великих висотах, а також повна відповідність вимогам сучасного будівництва.

Пресслужба розповіла агентству, що автобетононасоси  KCP вже використовується, зокрема,  у проєктах заливки фундаментів, котлованів та ЗБК у житловому та комерційному будівництві (зокрема ЖК Варшавський в Києві), на будівництві нових станцій Київського метрополітену, для зведення фортифікаційних споруд, під час добудови енергоблоків Хмельницької АЕС.

Крім того, надбудови KCP можна встановлювати на шасі Daewoo Trucks, що, нагадується в пресрелізі, завдяки угоді про вільну торгівлю між Україною і Південною Кореєю (UKFTA), а також положенням закону "Про публічні закупівлі", дає змогу поставляти готову техніку без вимог локалізації.

За інформацією пресслужби "Авто-Регіону", компанія KCP спеціалізується на виробництві автобетононасосів, автокранів, комунальної техніки та пожежно-рятувальних машин. Продукція експортується у 48 країн світу, зокрема в США, Канаду, до країн ЄС.

Заснована 2024 року компанія "Авто-Регіон" є офіційним партнером корейського бренду вантажних автомобілів та спецтехніки Daewoo Trucks, турецького виробника автобусів Temsa та індійського виробника автомобілів TATA.

Сумісно з заводом Temsa компанія, зокрема, розробила модель шкільного автобуса, який сертифіковано в Україні.

Компанія має більш ніж 10 сервісних центрів по Україні та склад з понад 200 од. техніки та автобусів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА