12:05 29.10.2013

Законопроект про лікування засуджених за кордоном, швидше за все, буде ухвалено наступного тижня - Рибак

2 хв читати
Законопроект про лікування засуджених за кордоном, швидше за все, буде ухвалено наступного тижня - Рибак

Екс-прем'єра-міністра Юлію Тимошенко не буде помилувано, а, швидше за все, вона отримає можливість виїхати на лікування за кордон, вважає голова Верховної Ради України Володимир Рибак.

"Зараз у Верховній Раді є три закони. Два закони про лікування за кордоном людей, які відбувають покарання, важко хворіють і не мають можливості в цих установах вилікуватися, щоб цих людей можна було направити, зокрема, за кордон. Такі закони ми розглядатимемо наступного тижня. І тоді і стосовно Тимошенко ми зможемо ухвалити рішення", - сказав В.Рибак у вівторок на розширеному засіданні координаційно- консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

При цьому спікер зазначив: "Я так дивлюся на компроміси більшості і компроміси в опозиції, що такий закон може бути ухвалено у Верховній Раді".

"Третій закон внесла партія "Батьківщина" про амністію пані Тимошенко. Я не бачу на сьогоднішній день, що Верховна Рада проголосує за таке рішення", - сказав В.Рибак, додавши, що з приводу лікування Ю.Тимошенко, швидше за все, парламент таке рішення ухвалить. Як відомо, Київ розраховує підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі в листопаді поточного року. Однією з умов цього підписання з європейської сторони є вирішення проблеми вибіркового правосуддя в Україні, зокрема, ситуації навколо Ю.Тимошенко.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Ю.Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. З 9 травня 2012 року відбувається курс лікування в Центральній клінічній лікарні № 5 "Укрзалізниці" в Харкові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА