18:16 22.10.2013

Депутат Лабунська називає свій законопроект про лікування засуджених за кордоном спробою знайти золоту середину у питанні Тимошенко

1 хв читати

Позафракційний народний депутат України Анжеліка Лабунська вважає, що її законодавча ініціатива з пропозицією лікування засуджених за кордоном у контексті вирішення питання екс-прем'єра України Юлії Тимошенко є спробою знайти компроміс для влади та опозиції у вирішенні цієї ситуації.

"На сьогодні рішення стосовно Юлії Тимошенко є доленосним для всієї України. Зараз наша основна мета - підписання Угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Саме тому в питанні лікування Юлії Тимошенко має бути знайдена золота середина, компроміс, що його підтримають два табори парламенту - влада і опозиція", - наводить коментар депутата її прес-служба.

А.Лабунська як позафракційний депутат висловила думку, що її законопроект є саме таким компромісом. "Я є проєвропейським політиком, я бачу майбутнє нашої країни лише у поглибленні співробітництва з ЄС, кроком назустріч такій співпраці є підписання Асоціації. Саме тому мій законопроект є спробою знайти компроміс для депутатів Верховної Ради України ", - зазначає автор проекту закону.

Як повідомлялося, А.Лабунська внесла до Верховної Ради законопроект про можливість лікування засуджених за кордоном у разі, якщо за рік безперервного стаціонарного лікування в лікарні за межами установи пенітенціарної системи ув'язнений не досяг повного лікування. У цьому ж документі вона пропонує, щоб суд одночасно ухвалив рішення про звільнення такої особи від покарання через хворобу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шольц сумнівається у можливості заборони видачі шенгенських віз росіянам

Уряд напрацював необхідні акти для максимального виконання Угоди про асоціацію з ЄС - Стефанішина

Єрмак: Заборона на видачу шенгенських віз росіянам – пріоритетна мета нового пакета санкцій ЄС

Відносини з Росією після війни залежатимуть від того, що буде з нею в майбутньому – Єрмак

Єрмак: Ми не втрачаємо сподівання на більш проукраїнську позицію Китаю

Зеленський обговорив із президентом Гани питання продовольчої безпеки та підтримки України в міжнародних організаціях

Уряд Японії пішов у відставку

Зеленський обговорив із президентом Конго подолання продовольчої кризи

Раді пропонують удосконалити відповідальність за колабораціонізм

Зеленський закликав Білла Клінтона використати особистий авторитет для привернення уваги світу до ядерних загроз РФ на Запорізькій АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА