10:59 30.04.2013

Співпраця влади та опозиції в Україні спростить шлях до підписання Угоди про асоціацію з ЄС - Клюєв

2 хв читати
Співпраця влади та опозиції в Україні спростить шлях до підписання Угоди про асоціацію з ЄС - Клюєв

Співпраця різних політичних сил, що представляють як владу, так і опозицію в Україні, є запорукою успішного виконання більшості вимог на шляху до підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.

Коментуючи створення народними депутатами України та депутатами Європарламенту неформальної міжпарламентської групи "Друзі асоціації", він наголосив, що ця ініціатива знайшла підтримку і серед опозиційних сил України, і серед різних фракцій Європарламенту, повідомляє прес-служба секретаря РНБО у вівторок.

"Конструктивний діалог влади і опозиції завжди необхідний під час проведення реформ. Особливо важливо, щоб різні політичні сили країни об'єднували єдині продуктивні цілі. У цьому випадку - це процес євроінтеграції. І головним для нас є використання європейського досвіду в процесі глибинних перетворень в Україні", - сказав А.Клюєв, додавши, що діалог на рівні політиків України та інших європейських країн завжди дуже корисний.

Як повідомлялося, парламентарії України та ЄС заявили про створення групи "Друзі асоціації". Підготовче засідання учасників групи відбулося 24 квітня в Брюсселі.

У спільній заяві за результатами засідання зазначається, що міжпарламентська група створюється для консолідації політичних сил Європарламенту і Верховної Ради України навколо просування подальшої інтеграції між Україною та ЄС. Серед цілей, зокрема, - підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту "Східного партнерства", швидкий перехід України у кінцеву фазу виконання Плану дій з візової лібералізації, а також проведення відповідних внутрішніх реформ в Україні.

В установчому засіданні взяли участь депутати Європарламенту Павло Залевський (Європейська народна партія, Польща) і Богуслав Ліберадський (Прогресивний альянс соціалістів і демократів, Польща), а також народні депутати України Анатолій Кінах (Партія регіонів) і Валентин Наливайченко (партія "УДАР"). У засіданні також взяли участь представники моніторингової групи з питань України Комітету з міжнародної торгівлі Європейського парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА