Інтерфакс-Україна
13:06 18.10.2024

Україні потрібно виконати всі необхідні умови, щоб вступити до НАТО - Салліван

2 хв читати
Україні потрібно виконати всі необхідні умови, щоб вступити до НАТО - Салліван

Для вступу до НАТО Україні потрібно провести необхідні реформи і виконати вимоги до умов безпеки, повідомляє "Голос Америки" з посиланням на радника Білого дому з питань безпеки Джейка Саллівана.

"Потрібно ще попрацювати, щоб прийти туди, включно з реформами та умовами безпеки. Отже, питання полягає в тому, як побудувати міст від того, де ми зараз, до можливого членства України в НАТО. І відповіддю на це запитання стали результати саміту у Вашингтоні, включно з інституціоналізацією апарату підтримки безпеки для України", - наводить видання слова Саллівана під час спілкування з пресою на борту президентського літака Air Force.

При цьому Салліван нагадав про позицію США, озвучену на саміті НАТО у Вашингтоні: місце України і майбутнє України - в альянсі.

Він також наголосив, що президент США Джо Байден намагається зробити підтримку України такою, яка буде розрахована на довгострокову перспективу.

Раніше також стало відомо про те, що Комітет Європейського парламенту з питань торгівлі підтримав надання Європейським Союзом Україні EUR35 млрд як внесок в ініціативи G7 з подальшим погашенням за рахунок доходів від заморожених російських активів.

Як повідомляє "Голос Америки", під час спілкування з пресою Салліван запевнив, що США мають намір виконати це зобов'язання до кінця року.

"Ми дуже раді прогресу, якого ми досягли у виконанні зобов'язань G7 щодо мобілізації $50 млрд із надходжень від російських суверенних активів до кінця року. Ми маємо намір виконати це зобов'язання і маємо намір зробити внесок. Сполучені Штати і ЄС оголосили, що готові зробити внесок. Як і інші партнери", - наводить слова радника Білого дому з питань безпеки видання.

Він додав, що наразі все йде за планом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц в парламенті пообіцяв продовжити військову підтримку України і зробити Бундесвер найсильнішою армією в Європі – ЗМІ

В Туреччині не чекають на Трампа в четвер, але не виключають, що він приїде, якщо те ж зробить Путін – ЗМІ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА