19:28 16.10.2024

План перемоги відображає позицію ставки Верховного головнокомандувача України

2 хв читати
План перемоги відображає позицію ставки Верховного головнокомандувача України

План перемоги, презентований у Верховній Раді президентом Володимиром Зеленським, це документ, що відображає позицію ставки Верховного головнокомандувача України, вважає секретар парламентського комітету з питань євроінтеграції України до Європейського Союзу Валентин Наливайченко (фракція "Батьківщина").

"План перемоги - це колективний серйозний документ від Ставки Верховного головнокомандувача України, яка під час воєнного стану керує обороною і захистом країни. У цьому плані відображено і бачення Генерального штабу ЗСУ, і українських спецслужб, і міністра оборони. І це, насамперед, важливо для наших західних партнерів", - сказав Наливайченко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

За словами народного депутата, всі п'ять пунктів Плану перемоги відповідають національним інтересам України і реалістичні. Щодо першого пункту Плану про необхідність якнайшвидше отримати запрошення України до НАТО, Наливайченко сказав:

"Однозначно, наше місце в НАТО... Всі ті інвестиції, які зробив Альянс у Збройні Сили України, і продовжує інвестувати, мають повернутися в НАТО членством України в Альянсі".

На думку народного депутата, План перемоги також має містити нестандартні кроки, як-от: "отримання сучаснішої авіації та навчання українських пілотів на F-35, отримання сучаснішої зброї під крила авіації для захисту, насамперед, українців, мирних українських міст, енергетики, тобто життя на території України". Водночас народний депутат припустив, що ці позиції, можливо, включені в закриті, секретні частини Плану.

Наливайченко також нагадав, що цього тижня президент США Джо Байден відвідає Німеччину, де відбудуться його зустрічі з канцлером Німеччини, з президентом Франції, з прем'єр-міністром Великої Британії.

"Зберуться наші найбільші партнери. І я переконаний, що саме на цих зустрічах із президентом США будуть вирішені питання додаткового стримування Росії, тобто, додаткових протиповітряних та інших ракетних систем, які провідні країни, члени НАТО - США, Франція, Велика Британія та Німеччина, розміщували й надалі розміщуватимуть на своїй території. А значить, це час вікна можливостей для України і для нашого плану, зокрема, отримувати додаткові системи ППО для Збройних сил України", - зазначив Наливайченко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА