17:50 17.04.2023

Штам коронавірусу "омікрон" діагностовано вже по всій Україні

1 хв читати

Коронавірус Omicron діагностують вже у пацієнтів по всій Україні, повідомляє Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

"Референс-лабораторія діагностики ВІЛ/СНІДу, вірусних та особливо небезпечних патогенів ЦГЗ за результатами секвенування цього тижня підтвердила циркуляцію варіанта Omicron XBB.1.5 коронавірусу SARS-CoV-2 у всіх областях країни", - констатують у ЦГЗ.

Водночас нагадується, що минулого тижня варіант коронавірусу SARS-CoV-2 Omicron було виявлено у пацієнтів по всій країні, окрім Кіровоградської області, де цей штам було виявлено у відібраному зразку стічної води. Тоді експерти прогнозували, що незабаром штам буде виявлено у пацієнтів.

ЦГЗ також нагадує, що штам Omicron клінічно переноситься пацієнтами легше, але він передається швидше.

ЦГЗ закликав українців вакцинуватись від COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада ухвалила закон про вдосконалення системи трансплантації

МОЗ планує розширити практику створення університетських клінік

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюватимуть у 13 областях

Метапневмовірус в Україні з початку епідсезону виявлено у 14 осіб, тенденції до розвитку спалаху не спостерігається - ЦГЗ

УЧХ навчив надавати першу допомогу понад 300 тис. осіб

Інститут Амосова з 2025 р. контрактуватиметься за ПМГ, консультації для пацієнтів із направленням безкоштовні

Шмигаль про реформу МСЕК: Визначено 291 заклад охорони здоров'я, сформовано понад 1476 експертних команд

У 2025 році буде повністю відновлено новий корпус "Охматдиту", розпочнеться будівництво ще одного інноваційного корпусу - Ляшко

МОЗ перевірило близько 1 тис. переданих правоохоронцями справ про встановлення сумнівної інвалідності

Потребу в протезуванні за три роки війни мають близько 20 тис. осіб - Protez Hub

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА