17:54 03.05.2022

Фармкомпанія "Конарк Інтелмед" після релокації продовжує підтримувати лікарні Харкова

2 хв читати
Фармкомпанія "Конарк Інтелмед" після релокації продовжує підтримувати лікарні Харкова

Фармацевтична компанія "Конарк Інтелмед" (Харків)/EUROLIFECARE PVT ltd. (Індія), представництво у Києві, після релокації у Тернопіль, відновлює свою діяльність та продовжує підтримувати лікарні Харкова.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у компанії, з кінця лютого вона передала лікарням Харкова гуманітарну допомогу на суму понад 21 млн. грн. Крім того, "Конарк" допомагає та підтримує своїх співробітників та їхні сім'ї.

"Основний склад перевезли до Тернополя, де й розмістили співробітників, які виїхали з Харкова та інших міст, де велися чи ведуться військові дії. Поступово "Конарк" відновлює свою діяльність, бо вірить, що так допомагає українській економіці стояти міцно, а отже, наближати перемогу України", - наголосили у компанії.

У компанії повідомили, що "Конарк" переобладнали у гуманітарний штаб свій склад у Харкові, який був пошкоджений, але який придатний для подальшого використання. "На складі розміщуються не тільки препарати компанії "КОНАРК" (EUROLIFECARE), але й інших компаній", - повідомили в компанії.

Серед препаратів, які як гуманітарну допомогу надала компанія, зокрема, препарати застудної групи (сироп, чай, таблетки, антибіотики), знеболювальні та вітаміни.

"Ці ліки були передані в останні два місяці з початку війни. Вони були передані всім кінцевим користувачам безпосередньо на станції метро, де вони проживали, у різних підземних переходах та бункерах, у будинках для людей похилого віку та дитячих будинках, у різних урядових установах, лікарнях та поліклініках Харкова та Харківської області", - повідомили у компанії.

У "Конарк" зазначили, що після переїзду до Тернополя компанія намагається забезпечувати всіх дистриб'юторів товарами та планує відновлення імпорту. Подяку компанії висловили міський голова Харкова Ігор Терехов, керівництво Обласного центру паліативної медицини "Хоспіс", громадська організація "Волонтерська ліга", Міська клінічна багатопрофільна лікарня №17 міста Харкова, а також посольство України в Індії.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські фармкомпанії на основі минулорічного досвіду підготувалися до роботи в умовах блекаутів

Українські фармкомпанії не відчули негативних наслідків блокування українсько-польського кордону

На Вінниччині ліквідовано спалах гепатиту A

Попит на вакцину від грипу на приватному ринку від грипу є, але менший, ніж довоєнний - головний санлікар

Загальнонаціональний карантин щодо COVID-19 та ГРВІ запроваджувати не будуть, на рівні областей можуть вводити певні обмеження

У поточному епідсезоні на грип, ГРВІ та COVID-19 перехворіли вже 1,3 млн українців - Кузін

Через війну Україна змушена відтермінувати оновлення Національного календаря щеплень - головний санлікар

Система охорони здоров'я України готова забезпечити збереження вакцин в умовах можливих блекаутів - головний санлікар

Майже 9800 випадків ВІЛ-інфекції та 2750 випадків СНІДу виявлено в Україні у 2023 р.

Епідпоріг щодо COVID-19 перевищено в трьох областях України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА