22:28 30.04.2021

Степанов затвердив наглядову раду ДП "Медзакупівлі України"

1 хв читати
Степанов затвердив наглядову раду ДП "Медзакупівлі України"

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов підписав наказ про затвердження наглядової ради державного підприємства "Медичні закупівлі України", повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"За результатами засідання комісії визначили п’ять переможців. З незалежними членами наглядової ради, а також представниками держави у складі наглядової ради ДП "Медичні закупівлі" підпише відповідні договори", - йдеться в повідомленні.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я, переможцями конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради ДП "Медичні закупівлі України" визначені Антон Кульчинський, Микола Романьок, Олексій Мечинський, Олексій Сакун, Олена Філінюк.

Призначені членами наглядової ради ДП "Медичні закупівлі України", як представники держави, генеральний директор Директорату фармацевтичного забезпечення МОЗ Олександр Комаріда і радник міністра патронатної служби Міністерства молоді та спорту Віталій Цвігун.

Також у МОЗ зазначають, що до складу комісії з конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради увійшли представники міжнародних фінансових організацій, дипломатичних установ, професійні консультанти з відбору персоналу, з правом дорадчого голосу для забезпечення максимальної прозорості процедури.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

Кабмін розширив Нацперелік основних лікарських засобів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА