09:47 01.03.2021

AstraZeneca планує розробити нове покоління вакцини до осені

1 хв читати
AstraZeneca планує розробити нове покоління вакцини до осені

Фармацевтична компанія AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом мають намір до осені поточного року створити нове покоління вакцини, яка дасть змогу боротися з новими варіантами коронавірусу, повідомив виконавчий директор британського відділення компанії Мене Пангалос на телефонному брифінгу.

"Ми дуже хочемо спробувати зробити щось до осені, тобто вже цього року", - сказав він, додавши, що графік передбачає лабораторні роботи, а також клінічні дослідження, необхідні для тестування нових видів препарату.

"Коли в нас буде наступний варіант, усі будуть у курсі, і, сподіваюся, він буде простішим", - зазначив Пангалос.

У свою чергу директор Оксфордської вакцинної групи Ендрю Поллард сказав, що вакцина ефективно працюватиме проти британського варіанту, який уже поширюється у всьому світі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Статус інвалідності зможуть отримати люди, які пережили полон та незаконне ув’язнення внаслідок війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

Іноземні виробники не хочуть реєструвати нові ліки в Україні, і ситуація може погіршитися - ексміністр

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

У Львівській області епідпоріг захворюваності на ГРЗ перевищено удвічі

MSF: Медичні гуманітарні потреби в Україні залишаються нагально високими як ніколи

За три роки в Україні знищено 301 медзаклад, відбудовано 124

Криза психічного здоров’я може стати серйозним викликом для України, вважають в ООН

Українські пацієнти можуть втратити доступ до соціальних програм через нове регулювання фармринку

Ляшко: спостерігаємо тривожну ситуацію зі збільшенням госпіталізацій з ускладненнями грипу та COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА