18:28 10.02.2021

AstraZeneca збільшить випуск вакцини від COVID-19 за сприяння німецької компанії Biologika

2 хв читати
AstraZeneca збільшить випуск вакцини від COVID-19 за сприяння німецької компанії Biologika

Англійсько-шведська компанія AstraZeneca і німецька Biologika підписали меморандум про наміри, яким передбачено збільшення виробництва вакцини від коронавірусу COVID-19 в Європі та забезпечення довгострокової можливості постачань.

"AstraZeneca і IDT Biologika вивчають варіанти прискорення виробництва вакцини від COVID-19 AstraZeneca в другому кварталі 2021 року з метою надання підтримки Європі у невідкладній необхідності вакцинації в період пандемії", - йдеться в прес-релізі, оприлюдненому на сайті AstraZeneca.

"AstraZeneca і IDT Biologika також мають намір розширити можливості Європи з виробництва вакцини за допомогою майбутніх спільних інвестицій у створення великого додаткового потенціалу з виробництва лікарського препарату", - наголошується в документі.

Обидві компанії, зокрема, планують "інвестувати в розширення виробничих потужностей на виробничому об'єкті компанії IDT Biologika в Дессау (Німеччина)" до п'яти 2000-літрових біореакторів, "здатних створювати на місяць десятки мільйонів доз вакцини від COVID-19 компанії AstraZeneca". Очікується, що нові об'єкти будуть готові до експлуатації до кінця 2022 року.

У документі наголошується, що ця інвестиція зможе також дозволити створювати й інші вакцини зі схожим процесом виробництва, що також "суттєво збільшить внутрішній європейський потенціал із виробництва вакцин".

За даними AstraZeneca, деталі угоди підлягають доопрацюванню.

"Ми пишаємося тим, що AstraZeneca обрала нас стратегічним партнером для виробництва їхніх вакцини. Угода відзначає нашу компетентність у виробництві затребуваних векторних вакцин і нашу здатність надавати комплексне рішення від створення лікарської речовини до його остаточної упаковки", - наведено в прес-релізі слова виконавчого директора Biologika Юргена Бетцинга.

За словами виконавчого директора AstraZeneca Паскаля Сорьо, "угода суттєво допоможе Європі вибудувати незалежну базу виробництва вакцини, яка дасть змогу справлятися з труднощами наявної пандемії і створити стратегічну можливість постачань на майбутнє".

Наприкінці січня влада ЄС ухвалила рішення допустити до ринкового обігу в Євросоюзі вакцину розробки компанії AstraZeneca - після її схвалення Європейським агентством лікарських засобів (EMA). Перші постачання стартували 5 лютого.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шмигаль: урегульовуємо питання знижок в аптеках на препарати для пацієнтів із хронічними захворюваннями

Рада підтримала в 1-му читанні законопроєкт про скасування автоматичного продовження патентів на ліки під час війни

Статус інвалідності зможуть отримати люди, які пережили полон та незаконне ув’язнення внаслідок війни

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

Іноземні виробники не хочуть реєструвати нові ліки в Україні, і ситуація може погіршитися - ексміністр

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

У Львівській області епідпоріг захворюваності на ГРЗ перевищено удвічі

MSF: Медичні гуманітарні потреби в Україні залишаються нагально високими як ніколи

За три роки в Україні знищено 301 медзаклад, відбудовано 124

Криза психічного здоров’я може стати серйозним викликом для України, вважають в ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА