10:33 16.12.2020

"Сінево" інвестувало EUR200 тис. у запуск нового покоління ПЛР-тестів до COVID-19

2 хв читати
"Сінево" інвестувало EUR200 тис. у запуск нового покоління ПЛР-тестів до COVID-19

Найбільша в Україні мережа лабораторій "Сінево" інвестувала EUR200 тис. у запуск нового покоління високоточних ПЛР-тестів до COVID-19.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, завдяки високій чутливості реагентів і застосуванню нових технологій, нові ПЛР-тести, крім виявлення самого вірусу SARS-CoV-2, дають змогу визначати вірусне навантаження і ймовірну стадію захворювання, а також практично повністю виключають помилково негативні результати.

Для проведення нових тестів "Сінево" закупила реагенти та обладнання американської компанії Abbott, потужності обладнання дають змогу виконувати до 30 тис. тестів на місяць.

Чутливість нових тестів становить 100 копій на мл біоматеріалу, водночас чутливість переважної більшості тестів на українському ринку - від 400 копій і вище.

"Нові тест-системи зможуть виявляти позитивний результат до COVID-19 на самих ранніх або пізніх стадіях захворювання, коли вірусу дуже мало в організмі, тоді як інші тест-системи ще або вже видаватимуть помилково негативні результати, хоча людина хвора", - сказав директор із розвитку "Сінево" Микола Бутенко.

На відміну від представлених на українському ринку тестів, нові ПЛР-тести виконуються не ручною методикою, а на повністю автоматизованому обладнанні. Така автоматизована методика дає змогу виключити з процесу людський фактор, наскільки це взагалі можливо.

Тест-системи Abbott пройшли клінічні випробування і мають міжнародну акредитацію РЄ і FDA. Аналогічні реагенти для тестування населення використовують провідні лабораторії США і Європи.

Термін виконання нових ПЛР-тестів становитиме 48 годин у разі негативного результату і 72 години в разі позитивного результату.

Вартість тесту становить 1900 грн.

"Сінево" входить до шведського медичного холдингу Medicover. Мережа "Сінево" налічує понад 300 лабораторних центрів, які працюють у 115 містах України, а також сім лабораторій, в яких виконують понад 1,5 тис. видів тестів.

У 2017 році "Сінево" у складі холдингу Medicover здійснила IРО на Стокгольмській фондовій біржі. Отже, "Сінево" стала першою і єдиною в Україні медичною компанією, акції якої котируються на міжнародній біржі.

З 2007 року холдинг Medicover інвестував у розвиток компанії понад 50 млн євро.

Лабораторна мережа "Сінево" представлена в 10 країнах Європи. Окрім України, лабораторії "Сінево" працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії та Сербії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

Вартість відновлення зруйнованих агресором медзакладів уже перевищила $17 млрд - Ляшко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА