Інтерфакс-Україна
10:27 09.11.2020

МОЗ України має намір перерозподілити 24 млн грн на "пілот" із трансплантації

1 хв читати
МОЗ України має намір перерозподілити 24 млн грн на "пілот" із трансплантації

Міністерство охорони здоров'я ініціює перерозподіл 24 млн грн у рамках бюджетних коштів на 2020 рік на пілотний проект із трансплантації, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко під час прес-брифінгу в Києві в понеділок.

"Враховуючи збільшення кількості медзакладів, які включені до пілотного проекту з трансплантації, і збільшення проведених трансплантацій, МОЗ виступило з ініціативою перерозподілу коштів 2020 року в сумі 24 млн грн на пілотний проект із трансплантації", - сказав він.

За його словами, МОЗ опрацювало і погодило меморандум про взаємодію з БФ "Український реєстр донорів кісткового мозку" і ГО iDonor. Проект меморандуму передбачає формування комунікаційної стратегії та взаємодію для популяризації донорства, уточнив Іващенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ провів третій захід програми відновлення ветеранів

Для студентів-медиків і фармацевтів підготовка офіцерів запасу стане обов’язковою частиною навчання - Свириденко

Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях

Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві

Мережа "Сінево" розширила покриття лабораторної діагностики за ПМГ ще на 5 регіональних центрів

Понад 59% зареєстрованих у 2025р. ветеринарних препаратів в Україні - вітчизняного виробництва

Україна формує новий ринок пластичної хірургії та медтуризму – експерт

НСЗУ планує запровадити верифікацію за системою "Аркан" лікарів, які перебувають за кордоном

Під час контрактування на 2026р загальні медзаклади зможуть укладати з НСЗУ трирічні контракти – голова НСЗУ

Медичний дім Odrex працює в звичайному режимі – заява компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА