16:14 04.03.2020

Попит в аптеках України зростає переважно на медичні маски - експерт

2 хв читати
Попит в аптеках України зростає переважно на медичні маски - експерт

Протягом останніх тижнів в аптеках України спостерігається підвищений попит на медичні маски, зазначив СЕО сервісу Liki24.com, що здійснює пошук і доставку лікзасобів, Антон Аврінський у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"В останні кілька тижнів сервіс Liki24.com відчував збільшення попиту, насамперед на медичні маски. Сервіс отримував заявки не лише від фізосіб, а й від оптових покупців. При цьому запитувана мінімальна кількість масок в одній партії становила 100 тис. шт., а максимальна - 1 млн", - зазначається в коментарі.

Аврінський зазначає, що наразі "кількість масок, доступних до замовлення через сайт сервісу, обмежена, а при замовленні їх наявність в аптеках перевіряється додатково".

У прес-релізі компанії повідомляється, що з моменту перших анонсів про коронавірус у світі ціни на маски зросли з 15 копійок до 15 грн.

Крім того, сервіс зафіксував збільшення попиту на такі препарати, як "Таміфлю" і "Арбідол".

"Це пояснюється статтями в деяких ЗМІ про те, що саме ці препарати ефективні при лікуванні різних штамів грипу та коронавірусу. Ці препарати зараз недоступні до замовлення", - зазначають у компанії.

Щодо противірусних препаратів, імуномодуляторів та засобів дезінфекції - всі вони є в наявності в аптеках.

"Після оголошення про фіксування першого випадку коронавірусу Covid-19 у Чернівцях 3 березня сервіс Liki24.com відзначає незначне збільшення кількості пошукових запитів на противірусні препарати та імуномодулятори - "Рибавірин", "Лаферобіон", "Арпефлю", "Альтабор" та ін. Усі вони доступні в аптеках України, як і засоби дезінфекції - спреї та 2-відсоткові розчини хлоргексидину", - наголосили в сервісі.

"За останню добу кожен п'ятий пошуковий запит стосувався саме противірусних ліків та імуномодуляторів", - додали в компанії.

Сервіс Liki24.com з пошуку та доставки ліків співпрацює з понад 5,5 тис. аптек у всій Україні. Щомісяця сайт сервісу відвідує близько 1 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА